603-506-099
kontakt@biurorachunkoweszczecin.pl

Codex, Beata Poznańska
ul. Jarogniewa 38/2 71-664 Szczecin

O księgowej

Nazywam się Beata Poznańska i od 8 lat jestem zawodową księgową. W Szczecinie i okolicach działam od niedawna, ale mam już duże doświadczenie w tym zawodzie. Poprzez moje biuro rachunkowe obsługuję cały Szczecin (najbliżej do mnie z Książąt Pomorskich) i okolice.

  • Chcecie Państwo mieć doskonale prowadzone księgi w dobrej cenie?
  • Potrzebujecie realizacji płatności skarbowych w terminie?
  • Formularze podatkowe przyprawiają Was o ból zębów?
  • Cenicie sobie wygodę i elastyczny kontakt z księgowością?

Biuro rachunkowe Codex w Szczecinie – do usług!

Klienci cenią mnie za fachowość, dokładność, rzetelność i dostępność – taka powinna być każda księgowa.

Szczecin stawia wysokie wymagania, a ja wciąż się doskonalę. Ukończyłam wyższe studia z zakresu finansów i rachunkowości, posiadam odpowiedni certyfikat księgowy, stosuję nowoczesne oprogramowanie rachunkowe. Moje biuro rachunkowe w Szczecinie ma szeroki zakres działania. Obsługuję przedsiębiorstwa, spółki, stowarzyszenia we wszelkich rachunkach i kwestiach podatkowych. Moją specjalnością są małe i średnie firmy transportowe, ale tak samo pomagam osobom fizycznym przy rozliczeniach.

Dbam o dobry kontakt z klientem, bo wiem, że to jest najistotniejsze dla dobrej współpracy. Poza godzinami otwarcia biura jestem dostępna telefonicznie i mailowo, łatwo możecie Państwo umówić się na inną godzinę.

Stale pilnuję terminów i przypominam klientom o nadchodzących terminach płatności. Dojazd do klienta, odbiór dokumentów, obsługa księgowa online – Szczecin mogą Państwo liczyć na nowoczesne rozwiązania!

Zadzwońcie: 603-506-099 i umówcie się już dziś!